dla firm

  • wyjazdy firmowe

    wyjazdy firmowe

  • imprezy integracyjne

    imprezy integracyjne

Organizujemy firmowe imprezy integracyjne połączone z prelekcją dotyczącą nurkowania, a dla wszystkich zainteresowanych możliwość zrobienia próbnego nurkowania z instruktorem. W zależności od potrzeb możemy zagwarantować catering, transport i profesjonalne nagłośnienie. Jesteśmy w stanie dojechać do każdej firmy na terenie całego kraju, lub zaproponować organizację meetingu na Śląsku, w pobliżu pływalni lub dowolnego zbiornika wodnego.

Taki rodzaj spotkania firmowego stanowi bardzo oryginalną formę integracji i aktywnego wypoczynku i sprawdza się świetnie przy niedużych, zamkniętych grupach uczestników. Gwarantujemy dyskrecję i profesjonalne podejście. Jesteśmy elastyczni i możemy dopasować się potrzeb naszych klientów. Cena zależy oczywiście od wielu zmiennych, które ustalamy indywidualnie i na tej podstawie przygotowujemy konkretną, pisemną ofertę. Za swoje usługi wystawiamy faktury VAT.

Organizujemy również kompleksowo kilkudniowe wyjazdy firmowe na wyspę Gozo, połączone z aktywnym wypoczynkiem: snorkeingiem, nurkowaniem lub innymi sportami wodnymi, oraz wycieczki tematyczne - w tym zwiedzanie najstarszych zabytków ludzkiej cywilizacji. Gozo to fantastyczna wyspa, na której przez 300 dni w roku świeci słońce, położona niewiele ponad 2 godziny lotu samolotem z Polski. 3 linie lotnicze gwarantują stałe połączenia z różnych miast, a ponieważ Malta jest krajem unijnym wystarczy jedynie dowód osobisty.

 

Zapraszamy do współpracy

w projekcie strony wykorzystano zdjęcia Krzysztofa Starnawskiego - www.dualrebreather.com

Script logo