GALERIE

 • Nurkowanie na Sardynii - 2018

  Sardynia nazywana również Wyspą Szczęśliwości stanowi  świetny pomysł na udany urlop nie tylko dla nurków, ale też i lądolubnych turystów. W zależności od lokalizacji świat podwodny może ulegać znacznym zmianom. 

 • Safari nurkowe - Egipt 2018

  Wyprawa łodzią na pełne morze to coś czego prędzej czy później pragnie doświadczyć każdy posiadacz uprawnień nurkowych. To jedno z najwspanialszych doświadczeń życiowych.

 • Norwegia 2018

  Czasami dla odmiany warto zmienić kierunek podróżowania. Tym razem Norwegia, czyli kraina zupełnie odmienna - podwodny świat jakiego próżno szukać w ciepłych morzach i oceanach.

 • Kopalnia Maria Concordia w Sobótce

  Nurkowanie w zalanej kopalni Maria Concordia w Sobótce to zupełnie nowe wyzwanie w zakresie technik linowych. Żeby dotrzeć do poziomu wody trzeba opuścić się szybem po linie ok. 40 m!

 • Majówka w Egipcie. Marsa Alam 2017

  Majówkę 2017 spędziliśmy w Marsa Alam, w Egipcie. Przepiękne, piaszczyste i dziewicze plaże oraz morze kryjące w sobie rzadko spotykaną różnorodność flory i fauny...

 • Egipt Dahab - luty 2017

  Fotki ze  stacjonarnego wypadu do jednego z najbardziej znanych miejsc nurkowych na świecie. Nurkowaliśmy w Dahabie z Planet Divers i odwiedziliśmy takie miejsca jak znany wszystkim Blue Hole, Canyon i Lighthouse Reef...

 • Meksyk 2017 Cenoty i Morze Karaibskie

  W marcu 2017 r. nurkowaliśmy ponownie w meksykańskich cenotach. Tym razem udało nam się zanurkować również na rafach Cozumelu. W odróżnieniu od poprzedniej wyprawy zatrzymaliśmy się tym razem w Tulum i skorzystaliśmy z doświadczenia cavemexico.com...

 • Kopalnia Miltitz w Niemczech

  Dzięki uprzejmości Adama Pawlika udało nam się odwiedzić niemiecką kopalnię Miltitz. Jest to zalana kopalnia wapienia w Saksonii, niedaleko Drezna. nurkowanie w tej kopalni zrobiło na nas ogromne wrażenie i zapewne jeszcze tam wrócimy.

 • Marie-Agnes

  Podgórze, Marie-Agnes i Sobótka 2016

  Po otrzymaniu glejtów jaskiniowych mogliśmy się wreszcie zapuścić wraz z Michałem (C.N Deep Sea Jelenia Góra) w podziemne korytarze zalanej kopalni uranu Podgórze,  kopalni srebra, cynku i ołowiu Marie Agnes oraz w  piwnice nieczynnego browaru w Sobótce.

 • Gozo 2016

  W październiku 2016 jak co roku odwiedziliśmy naszą ukochaną wyspę Gozo, na której słońce i wizura nigdy nas nie rozczarowały. Nurkowania tańsze niż na Koparkach, odległość 2,5 h od domu - czego więcej potrzeba do szczęścia!

w projekcie strony wykorzystano zdjęcia Krzysztofa Starnawskiego - www.dualrebreather.com

Script logo