kursy krajowe

  • Jaworzno Koparki

    Jaworzno Koparki

KURSY NURKOWE W POLSCE

Intensywne szkolenie nurkowe w zwartym terminie to sprawdzona metoda na sukces i satysfakcję - nie prowadzimy zajęć rozłożonych w dłuższym czasie. Przed podjęciem decyzji o zrobieniu kursu prosimy zainteresowanych o zorganizowanie sobie czasu na potrzeby konkretnego szkolenia.  Zachęcamy do kursów weekendowych (2-4 dni, np. czwartek-niedziela) które organizujemy systematycznie w zależności od potrzeb. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do oczekiwań naszych kursantów. Możliwe są też zajęcia w tygodniu, w tym również w godzinach porannych. Prowadzimy szkolenia na polskich zbiornikach takich jak "Koparki" w Jaworznie, Zakrzówek w Krakowie lub Honoratka w Koninie.

W zależności od lokalizacji korzystamy z wynajętych apartamentów, domków letniskowych, a nawet pól namiotowych. Gwarantujemy również rezerwację hoteli w wybranych lokalizacjach jeśli zachodzi taka konieczność.

Wybrane lokalizacje szkoleń są nieprzypadkowe, zapewniają odpowiednią infrastrukturę i bezpieczeństwo osób korzystających ze zbiorników wodnych, a co najważniejsze są to miejsca przygotowane również na potrzeby szkoleń nurków początkujących. Szkolenia prowadzone są zawsze w języku polskim, ale na potrzeby klientów zagranicznych również po angielsku.

 

 

 

ZAPISZ SIĘ - cennik szkoleń - opis kursów

Dla minimum 2 osób możemy zorganizować kurs w dowolnym terminie poza terminami ustalonymi w grafiku.

Na naszej stronie www.wyjazdy-nurkowe.pl zamieszczamy często weekendowe wypady rekreacyjne na różne zbiorniki wodne w kraju, gdzie również mogą być prowadzone kursy nurkowania.

 

Script logo