kursy na Gozo

KURSY NURKOWANIA  NA MALCIE /GOZO

Maleńkie wysepki na środku Morza Śródziemnego, na których 300 dni w roku świeci słońce są niewątpliwą mekką nurków w Europie. To zdecydowanie jedno z naszych najlepszych (ukochanych) miejsc nurkowych. Na kursy nurkowania zapraszamy do małej miejscowości Marsalforn na północy Gozo, gdzie dysponujemy olbrzymim, profesjonalnym zapleczem nurkowym, odpowiednim zarówno dla nurków początkujących, jak i dla najbardziej zaawansowanych nurków technicznych. Ta wyprawa to połączenie nauki i wypoczynku. Gwarantujemy pełną opiekę na miejscu, włącznie ze zwiedzaniem wyspy Odyseusza i najstarszych monolitów na świecie.

Każdego roku organizujemy kilka wyjazdów rekreacyjno-szkoleniowych na Gozo, ale w przypadku zebrania minimalnej grupy 4 osób zainteresowanych kursem na wyspie, jesteśmy gotowi zorganizować spontaniczny wyjazd szkoleniowy o dowolnej porze roku. 

Ceny - uzależnione są od rodzaju kursu, ale podstawą przy wyjeździe tygodniowym jest zakwaterowanie, pakiet nurkowy i wynajęcie jeepa - ok. 490 € (+ bilet lotniczy i kurs). Możliwe są też wyjazdy 4 dniowe.

Kameralne szkolenia i zwiedzanie wyspy - Instruktor prowadzący pełni również rolę przewodnika po wyspie i zapewnia transport we wszystkie zakątki wyspy. Zwyczajowo popołudniami, po zajęciach zwiedzamy wyspę lub wypoczywamy nad wodą w wyszukanych, cieszących oko miejscach.

Rodzaje kursów (PADI / ASTD) prowadzonych na Gozo:

  • OWD
  • AOWD
  • Rescue Diver
  • Deep Diver
  • Experienced Deep Diver
  • Nitrox Diver / Enriched Air Diver
  • Wreck Diver
  • Cavern Diver

Ze względu na dużą ilość jaskiń Gozo to idealna wyspa i jedno z najlepszych miejsc w Europie na szkolenia rekreacyjnej jaskiniówki czyli specjalizacji Cavern Diver. Tego arcyciekawego kursu nie można zrobić w kraju. Wszystkie szkolenia prowadzone są zawsze w języku polskim, ale na potrzeby klientów zagranicznych również po angielsku.

 

ZAPISZ SIĘ - cennik szkoleń - opis kursów

 

Na naszej stronie www.wyjazdy-nurkowe.pl zamieszczamy planowane, zagraniczne wyjazdy rekreacyjno-szkoleniowe, gdzie również mogą być prowadzone kursy nurkowania.

 

Script logo