kursy w Egipcie

KURSY NURKOWANIA W EGIPCIE

Bez wątpienia egipska SAFAGA to jedno z najlepszych miejsc nurkowych na świecie. W 5* hotelu dysponujemy profesjonalnym zapleczem nurkowym, odpowiednim zarówno dla nurków początkujących, jak i zaawansowanych. Dodatkowym atutem tego wyjazdu jest możliwość nurkowań z łodzi i podziwianie kolorowego, podwodnego świata położonego z dala od hoteli, pod turkusową taflą ciepłej wody. Gwarantujemy pełną opiekę na miejscu i fantastyczną zabawę.

 

 

Każdego roku organizujemy wyjazdy szkoleniowo-rekreacyjne do Safagi, ale w każdej chwili, w przypadku zebrania minimalnej grupy 4 osób zainteresowanych kursem wyjazdowym jesteśmy gotowi zorganizować spontaniczny wyjazd szkoleniowy o dowolnej porze roku. 

Ceny - kupujemy zawsze oferty touroperatorów takich jak Exim lub Raibow. Nie doliczamy własnych narzutów. Ceny zmieniają się w ciągu roku. Dodatkowym kosztem jest opłata za kurs nurkowania (zgodnie z cennikiem) i pakiet nurkowy (ok. 260 €).

Zakwaterowanie - Hotel Amarina Abu Soma Resort 5* (lub inny dostępny)  all inclusive w Safadze - wyjazdy 7-dniowe.

Nurkowania - w przypadku kursów OWD najlepszym rozwiązaniem (ale nie koniecznością) jest rozpoczęcie kursu w kraju i zaliczenie tu teorii oraz zajęć basenowych. W przeciwnym wypadku na miejscu w Egipcie pierwszy dzień lub dwa spędzamy w basenie, a dopiero później rozpoczynamy prawdziwą, morską przygodę. W Safadze możliwe są następujące kursy nurkowania:

  • Open Water Diver
  • Advanced Open Water Diver
  • Deep Diver
  • Experienced Deep Diver
  • Nitrox Diver
  • Sidemount Diver

Kursy prowadzimy w ramach PADI i ASTD. Wszystkie szkolenia prowadzone są zawsze w języku polskim, ale na potrzeby klientów zagranicznych również po angielsku.

 

ZAPISZ SIĘ - cennik szkoleń - opis kursów

 

Na naszej stronie www.wyjazdy-nurkowe.pl zamieszczamy planowane, zagraniczne wyjazdy rekreacyjno-szkoleniowe, gdzie również mogą być prowadzone kursy nurkowania.

Script logo