kursy weekendowe

  • Jaworzno Koparki

    Jaworzno Koparki

WEEKENDOWE KURSY NURKOWANIA

Weekendowy kurs nurkowania to sprawdzona metoda na intensywne szkolenie w zwartym terminie i zdobycie wymarzonego certyfikatu bez konieczności systematycznych dojazdów rozłożonych w czasie.  Weekendy takie (często przedłużone 2-4 dni, np. czwartek-niedziela) organizujemy  systematycznie w ciągu całego roku. Są to najczęściej szkolenia na polskich zbiornikach takich jak "Koparki" w Jaworznie, Zakrzówek w Krakowie lub Honoratka w Koninie, ale możliwe są też wyjazdy do Czech i Niemiec.

W zależności od lokalizacji korzystamy z wynajętych apartamentów, domków letniskowych, a nawet pól namiotowych. Gwarantujemy również rezerwację hoteli w wybranych lokalizacjach jeśli zachodzi taka konieczność.

Wybrane lokalizacje szkoleń są nieprzypadkowe, zapewniają odpowiednią infrastrukturę i bezpieczeństwo osób korzystających ze zbiorników wodnych, a co najważniejsze są to miejsca przygotowane również na potrzeby szkoleń nurków początkujących. Szkolenia prowadzone są zawsze w języku polskim, ale na potrzeby klientów zagranicznych również po angielsku.

 

ZAPISZ SIĘ - cennik szkoleń - opis kursów

 

Na naszej stronie www.wyjazdy-nurkowe.pl zamieszczamy często weekendowe wypady rekreacyjne na różne zbiorniki wodne w kraju, gdzie również mogą być prowadzone kursy nurkowania.

UWAGA - od 2023 r. nie prowadzimy kursów nurkowania rozłożonych w czasie. W przypadku niemożliwości przeprowadzenia kursu w zwartym terminie (np.czwartek - niedziela) z powodów technicznych lub zdrowotnych - szkolenie może zostać dokończone w trakcie kolejnego weekendu. 

w projekcie strony wykorzystano zdjęcia Krzysztofa Starnawskiego - www.dualrebreather.com

Script logo