wyprawy nurkowe

Z przyjemnością przedstawiamy poniżej nasz plan bliższych i dalszych wypraw nurkowych w ciągu roku. Zaplanuj swój wyjazd z nami, a zagwarantujemy Ci wspaniała zabawę i najniższe ceny! Nie jesteśmy biurem podróży, a nasza oferta jest ofertą niekomercyjną skierowaną do wszystkich osób poszukujących podwodnej przygody. Pomagamy zorganizować wyjazd, wyszukujemy najtańsze połączenia i staramy się z całych sił, aby każda wyprawa stała się prawdziwą przygodą!

W ciągu roku powstaną zapewne dodatkowe pomysły takie jak Bałtyk, zagraniczne kamieniołomy, czy polskie jeziora, na które również Was chętnie zabierzemy.

 • 20.01 - 22.01.2017 Budapeszt - Kobanya

  Zapraszamy na niesamowite nurkowania w zalanej częściowo kopalni wapienia w Budapeszcie. Oprócz czterech zalanych chodników będzie okazja do zwiedzenia starego miasta...

 • 03.02 - 05.02.2017 Budapeszt - Jaskinia Molnar

  Jaskinia Molnar - miejsce fenomenalne pod wieloma względami. Wejście do jaskini znajduje się w centrum Budapesztu, zaledwie 200 metrów od Dunaju...

 • 14.02 - 21.02.2017 EGIPT Dahab

  Wyjazd stacjonarny do jednego z najbardziej znanych miejsc nurkowych na świecie. Centrum Nurkowe Planet Divers zabierze nas w takie miejsca jak znany wszystkim Blue Hole, Canyon i Lighthouse Reef. W planach także całodniowa wyprawa morska na perłę Morza Czerwonego - wrak Thistelgorm.

 • 04.03 - 16.03.2017 MEKSYK - Piwnice Jukatanu

  Ponownie wracamy w to cudowne miejsce, raj nurkowy, w którym po cenotach oprowadzał nas będzie Bartek Ra. Będzie również okazja do zwiedzania zabytków kultur prekolumbijskich oraz zanurkowania na Cozumelu.

 • 29.05.2017 - 6.05.2017 EGIPT Marsa Alam

  Na Majówkę zapraszamy również do Egiptu. Marsa Alam, to stosunkowo niedawno odkryte miejsce na turystycznej mapie Egiptu. Przepiękne, piaszczyste i dziewicze plaże oraz morze kryjące w sobie rzadko spotykaną różnorodność flory i fauny...

 • 15.06 – 18.06.2017 Niemieckie kamieniołomy

  Na długi weekend czerwca zapraszamy do Niemiec, gdzie w promieniu 15 km będziemy mieli do dyspozycji  5 kamieniołomów nadających się do nurkowania..

 • 20.09 - 27.09.2017 GOZO - wyspa Odyseusza

  Jak co roku zapraszamy razem z nami co cudowną wyspę Gozo. Nasza stała, sprawdzona miejscówka na północy wyspy w miejscowości Marsalforn to jedno za najwspanialszych miejsc nurkowych w Europie, gdzie przez 300 dni w roku świeci słońce, a wizura wody często przekracza 40 m!

 • 05.11 - 19.11.2017 MALTA i GOZO Kurs angielskiego + kurs nurkowy

  Oryginalna wyprawa na Maltę i Gozo podczas której łączymy przyjemne z pożytecznym. Kursy nurkowania, rekreacja oraz nauka języka angielskiego w najpopularniejszej na Malcie szkole językowej Clubslass...

 • 31.01 - 11.02.2018 MALEDIWY

  Nurkowania na Malediwach z całą pewnością zaliczyć możemy do najlepszych na świecie. Nurkowania są różnorodne: od pięknych ogrodów koralowych usytuowanych na białym piaszczystym dnie aż po strome ściany i nurkowania w prądach w kanałach między atolami. Różnorodne ławice ryb przepływające w niebieskiej toni są imponujące, podobnie jak spotkania z rekinami rafowymi, żółwiami, mantami, rekinami wielorybimi czy płaszczkami, a właśnie w lutym istnieją największe szanse na ich spotkanie.

w projekcie strony wykorzystano zdjęcia Krzysztofa Starnawskiego - www.dualrebreather.com

Script logo