Kursy wyjazdowe

Kursy nurkowania na wyjazdach zagranicznych

Zapraszamy na wspólną podwodną  przygodę do egipskiej Safagi  lub do Marsalforn na wyspie Gozo gdzie prowadzimy kursy: OWD, AOWD i specjalizacje nurkowe. Kursy te są przeznaczone dla osób, które chcą uniknąć konieczności wchodzenia po polskich zimnych zbiorników i zdobyć uprawnienia nurkowe w optymalnym czasie 1 tygodnia. Kursy AOWD i specjalizacje nurkowe mogą być robione podczas grupowych wyjazdów rekreacyjnych lub na zorganizowanych specjalnie w tym celu wyjazdach, natomiast kurs podstawowy Open Water Diver możliwy jest do zrobienia tylko na specjalnie przygotowanym pod tym kątem wyjeździe. Terminy wyjazdów ustalamy indywidualnie. Poniżej krótko prezentujemy obie lokalizacje:

 

EGIPT - SAFAGA

Wspaniała przygoda, połączenie nauki i wypoczynku - wszystko w otoczeniu przepięknych raf koralowych Morza Czerwonego i bogactwa podwodnego życia. Są dwie opcje: zajęcia basenowe w kraju i dokończenie kursu na wodach otwartych w Egipcie lub cały kurs zrobiony od podstaw w Safadze. Pierwsze zajęcia odbywają się wówczas na wodach basenopodobnych przy centrum nurkowym. Wszystkie nurkowania (2 dziennie) na wodach otwartych w Safadze robimy z dużej i wygodnej łodzi.

 

 

MALTA, GOZO - MARSALFORN

Przejrzyste wody Gozo i świecące 300 dni w roku słońce to gwarancja udanego wyjazdu. Zaledwie 2 godziny lotu i już możemy cieszyć się zupełnie innym światem. Malta jest niewątpliwie europejską Mekką nurków. Oprócz kursów OWD, AOWD można tu przeprowadzić w spokojnych zatokach kursy Rescue Diver. Jest to wyśmienite miejsce do zrobienia specjalizacji wrakowych Wreck Diver i jaskiniowych Cavern Diver - które trudno zrobić gdzie indziej,a w Polsce jest to zupełnie niemożliwe.

w projekcie strony wykorzystano zdjęcia Krzysztofa Starnawskiego - www.dualrebreather.com

Script logo