USŁUGI

Centrum czynne jest 7 dni w tygodniu od godziny 8.00 do 19.00 z zastrzeżeniem czasu, w którym wszyscy jesteśmy nad lub pod wodą. Jeśli nie lubisz całować klamki prosimy zadzwoń wcześniej: Bogdan - 531 775 529 ; Ewa - 691 289 500.

 

 • kursy nurkowania

  kursy

  Pełna oferta kursów nurkowania rekreacyjnego i technicznego Prowadzimy szkolenia nurkowe w ramach organizacji: PADI i ASTD. Posiadamy pełną ofertę szkoleń na różnych poziomach zaawansowania. Kładziemy największy nacisk na jakość i bezpieczeństwo szkoleń i jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas odpowiedni dla siebie kurs nurkowania lub specjalizację nurkową.

 • gazy

  W butelkę nabijamy od wtorku do soboty w godzinach otwarcia naszego centrum, czyli od 8.00 do 19.00. Dysponujemy nowym kompresorem COLTRI MCH18 o dużej wydajności, ale w przypadku konieczności napełnienia większej ilości butli prosimy o wcześniejsze zgłoszenie.

 • sprzęt

  Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu nurkowego, która czynna jest od wtorku do soboty w godz. 8.00 do 19.00. Zamówienia sprzętu prosimy składać co najmniej dzień wcześniej, podając godzinę odbioru..

 • serwis

  Zapraszamy do okresowego serwisowania swojego sprzętu nurkowego. W naszym centrum prowadzimy autoryzowany serwis automatów oddechowych takich firm jak Tecline, Aqualung i Hollis. Ponadto prowadzimy serwis i przeglądy okresowe butli, jacketów i suchych skafandrów wszystkich marek..

 • ubezpieczenia nurkowe

  DAN

  Strona przygotowana została z myślą o wszystkich, którzy chcą możliwie najłatwiej i najszybciej wykupić ubezpieczenie nurkowe DAN. Wszystkie materiały przygotowane są w języku polskim.

 • angielski

w projekcie strony wykorzystano zdjęcia Krzysztofa Starnawskiego - www.dualrebreather.com

Script logo