GALERIE

 • Gran Canaria 2016

  W terminie 24 - 31 maja 2016 -po raz pierwszy mieliśmy okazję nurkować w oceanie na hiszpańskiej wyspie Gran Canaria.

 • Francja - kurs jaskiniowy 2016

  ASTD Technical Cave Diver - kurs jaskiniowy we Francji w przepięknym regionie LOT na zawsze pozostanie w pamięci uczestników kursu. Cudowne widoki i wszechobecny spokój kontrastujące z ekstremalnymi przeżyciami głęboko w czeluściach zalanych jaskiń...

 • Meksyk 2016

  Wyprawa do Meksyku była spełnieniem naszych marzeń. Od kilku lat nosiliśmy się z zamiarem nurkowania w bajecznie pięknych maksykańskich cenotach. Teraz po powrocie wiemy, że to najcudowniejsze nurkowania na planecie Ziemia. Musimy tam koniecznie wrócić!!

 • Krzeszówek, Steina 2015

  W Krzeszówku zaliczyliśmy dwa nurkowania, w tym jedno nocne. Zaskoczyła nas ilość raków, okoni i przepiękny zalany las. Ponieważ nad samym zbiornikiem nie ma żadnej infrastruktury nurkowej, zmuszeni byliśmy targać ze sobą spalinowy kompresor.

 • Attersee 2015

  W listopadzie udało nam się realizować długo odkładaną wyprawę nurkową do Austrii. Zanurkowaliśmy w górskim jeziorze Attersee. Listopad to jak poinformowali nas miejscowi instruktorzy najlepszy miesiąc do penetracji jeziora.

 • Gozo 2015

  Zaplanowane na ten rok dwie wyprawy na Maltę, a właściwie na Gozo zrealizowane zostały w 100%. Urok wyspy i magiczne, podwodne klimaty, jakie oferuje wyspa na długo pozostaną w naszej pamięci. Będziemy tam wracali! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wyborne towarzystwo i wspaniałą zabawę!

 • Egipt Dahab 2014

  Spontaniczny wyjazd pod koniec października 2014 r. Hotel zabukowany last minute i na bieżąco zamawiane nurkowania w bazie w Dahabie. Zaliczyliśmy m.in. Blue Hole, Canyon i Lighthouse.

 • Ko Tao Tajlandia 2013

  Wyprawa na wyspę Ko Tao była niczym transformacja do innego wymiaru. Początek dramatyczny – w postaci rejsu katamaranem, który trwał najdłuższe 2,5 godziny w naszym życiu. Można go było porównać z jazdą na byku połączoną z zaawansowaną chorobą morską uwieńczoną wiadomym finałem..

 • Chorwacja Vis 2013

  Wyspa Vis w Chorwacji powitała nas nad ranem porannym mgłami. Chwilę później wschód słońca odkrył przed naszymi oczami bajeczną, zieloną wyspę. Vis ma łagodny klimat śródziemnomorski W lipcu średnia temperatura wynosi +24 °C, a średnie opady wynoszą 557 mm rocznie..

 • Lanzarotte 2012

  Lanzarote uważana jest przez wielu za jedno z lepszych miejsc do nurkowania w Europie. Okazało się, że poza sezonem stosunkowo łatwo złapać tanią ofertę tygodniowych wczasów i oczywiście połączyć ją z nurkowaniem.

w projekcie strony wykorzystano zdjęcia Krzysztofa Starnawskiego - www.dualrebreather.com

Script logo